Toote kategooria
Call us on
+86-523-83785609
If you have any questions, please contact us
GO >>

Roostevabast terasest Square Baar

Roostevabast terasest Square Baar

Meie roostevabast terasest nelikanttalad pakkumise tulla nii külmalt tõmmatud ja kuum valtsitud tingimus. Enamik meie square Baar tooted "3" ja all on külm tõmmatud, kuigi see võib kuumvaltsitud. Külm joonistatud ba

Features

Jooksul nende maailma kuulus roostevabast terasest ruudukujulise Baar tootjad, CHUANGYI on kõige usaldusväärsem. Tere tulemast hulgi odavad roostevabast terasest nelinurksed torud, roostevabast terasest Baar laos meie tehases.

Meie roostevabast terasest nelikanttalad pakkumise tulla nii külmalt tõmmatud ja kuum valtsitud tingimus. Enamik meie square Baar tooted "3" ja all on külm tõmmatud, kuigi see võib kuumvaltsitud. Külm joonistatud Baar on välimuselt shinier ja sallivus, sarnane kuum valtsitud materjali, mis on tavaliselt liiga. Enamik meie väljakule Baar on tarnitakse 12' random pikkusega, kuid võib lõigata suurus tellimuste puhul.

Saadaval terasest astmed: 304L, 316L 303, 17-4, 416 ja rohkem!
Me custom saw pikkuselt sobivaks lõigatud ja müüa vähem kui täielik pikkused mõned suurused.
Poleerimine on saadaval.

Hot Tags: roostevabast terasest ruudukujuline Baar, roostevabast terasest kandilise torud roostevabast terasest Baar varu tootjad, tehase, odav
Seonduvad tooted
E-mail to us
Kui teil on uurimise kohta pakkumise või koostöö, vastake meile või kasutage järgmist päringu vormi. Meie müügiesindaja teiega 24 tunni jooksul. Täname teid huvi meie tooteid.
Toote kategooria
To learn more, please click into each category ...
Chuangyi Metal Products Co., Ltd