Uudised
Call us on
+86-523-83785609
If you have any questions, please contact us
GO >>
Kodu > Uudised > Sisu

Painutamine roostevabast terasest tross disain on oluline

Chuangyi Metal Products Co., Ltd | Updated: Jun 27, 2016

Kui masinate ja seadmete, disain disainerid peaksid proovima painutada roostevabast terasest tross suunas kooskõlas drum või rihmaratta asukoht, muudab roostevabast terasest tross vormi painutatud samas suunas ka l-painutada. Kui kujundate vastupidine painutamine roostevabast terasest tross (s-bend), roostevabast terasest tross elu, kui nende bent alandada 50% ~ 70%, selle põhjuseks on vastupidine painutamine roostevabast terasest tross, mõlemad painutamine stress ja surve.
Selliste seadmete projekteerimisel projekteerija tuleks püüda vältida roostevabast terasest tross on kavandatud painutamine tagurdama. Liitumise tuleb ette, et vastupidine suund, tuleks vahemaa rihmarattad või rullid on loodud olema suurem.
Kuna roostevabast terasest tross seadmes on otsekontaktis selle rihmarattad või rullid, rihmarattad, roostevabast terasest tross drum tulemuslikkuse ja tööelu on palju mõjutusi. Roostevabast terasest tross enneaegne lammutamise vältimiseks projekteerija peaks arvestama täielikult materjal, läbimõõt rihmarattad, rullid, ratsionaalne disain.

Toote kategooria
To learn more, please click into each category ...
Chuangyi Metal Products Co., Ltd